Karneval a Setkání rodičů

V pátek 16.2.2024 se tělocvična na odloučeném pracovišti ZŠ Ostrava-Radvanice v Bartovicích stala místem setkání kouzelníků, princezen, rytířů a superhrdinů a pohádkových bytostí. Celé odpoledne se neslo ve znamení tance, soutěží, smíchu a dobré nálady. Za své snažení v soutěžích byly děti odměněny sladkostmi, které byly sponzorovány paní místostarostkou Martinou Stankušovou, vedením školy, paní ředitelkou Hanou Ostřanskou a paní zástupkyní ředitele Martinou Linhartovou. Pro děti byly připraveny také muffiny a koláčky, které napekla zejména paní Pajtlová.

Večer pak patřil „Setkání rodičů“ v podobě společné zábavy, na kterou bylo zajištěno občerstvení v podobě jednohubek, koláčů a cukroví, které opět věnovala paní Pajtlová, a také zvěřinový guláš, který uvařili manželé Lenka a Štefan Tiší z Mysliveckého spolku Hubert, Radvanice – Bartovice. Na závěr zábavy se uskutečnilo vyhlášení tomboly.

Všichni si pochutnali, skvěle se pobavili a domů odcházeli až k ránu.

Věříme, že v dalších letech se opět sejdeme!

Radmila Sulková

Další aktuality na webu...