Mimoškolní setkání žáků II. A

Již podruhé v aktuálním školním roce jsme spolu s rodiči a dalšími rodinnými příslušníky podnikli víkendovou mimoškolní aktivitu. Na listopadové představení Dášenky v Divadle loutek, jež navštívilo 9 dětí spolu s dalšími kulturními nadšenci především z řad rodičů, navázalo únorové klání o šampióna v Člověče, nezlob se! Deset žáků a stejný počet dospělých účastníků poměřili své dovednosti nejprve ve skupinové fázi, odkud vzešlo 5 nejlepších jedinců, kteří pak ve finále svedli nelítostnou bitvu o celkové vítězství. Prvenství a zaslouženou zlatou medaili si nakonec odnesla maminka Markéta. Turnaj provázela přátelská atmosféra, kterou rodiče využili k příjemnému posezení a nezávazné konverzaci.

Nezbývá než konstatovat, že účel akce byl zcela splněn!

Radana Lakomá

Další aktuality na webu...