V V.A se pořád něco děje

V únoru jsme měli ve třídě sportovní, ale i kulturní akci. V úterý 15.2.2022 jsme fandili našim hokejistům na ZOH v Tokiu, ale marně…..Nicméně jsme si to užili a nasákli tak sportovní atmosféru OH. Přinesli jsme si do školy vlajky a mnozí z nás měli na sobě dresy, šály i čepice olympioniků. Ve třídě panovala opravdu sportovní atmosféra!!! Ve středu 16.2.2022 se v naší žákovské knihovně přednášelo...Měli jsme třídní recitační soutěž:) V porotě zasedla naše p. řed. Mgr. Hana Ostřanská, p. ast. Lucie Lechowiczová a žákyně IX.A – Magda a Klárka. Všichni žáci měli připravenou báseň, někteří i svou vlastní, bylo to moc prima – takové sváteční:) Porota měla docela těžkou práci s vyhodnocením, protože jsme všichni byli Dost Dobří! Tak to je všechno z února a pak zase něco vymyslíme, protože v V.A se pořád něco děje…..

Další aktuality na webu...