Akt. Vrchlického Hlavní aktuality Uncategorized

Vánoční posezení

Ve středu 15.12.2021 se v žákovské knihovně naší školy uskutečnilo vánoční setkání pedagogů. Nechyběly dobroty a cukroví z domácích pekáren a taky možnost upcyklovat skříně a nabídnout kolegyním své šaty:). Toto setkání jsme spojili s dobrovolnou finanční podporou neziskové organizace Společně k úsměvu, která se stará o malé onkologické pacienty. Vybralo se 11.200,-Kč !!

Tato částka bude poslána na transparentní účet organizace Společně k úsměvu.

Hlavní aktuality

Projekt REMOBIL

Naše škola se zapojila do projektu neziskové organizace Remobil, z.s., jedná se o projekt sběru starých a nepotřebných telefonů. Hlavním smyslem neziskového projektu REMOBIL je ochrana životního prostředí a zdraví člověka zajištěním efektivního systému sběru a využití mobilních telefonů po skončení životnosti. Zároveň se z každého telefonu přispívá 10 Kč na charitativní účely a díky recyklaci mobilů dochází k opětovnému využití surovin. To v součtu znamená například významné úspory vody a snížení produkce ekvivalentu CO².