Ozdravný pobyt Hotel Bečva 14.11.-27.11.2021

Milí rodiče, 

a jsme konečně tady, na Horní Bečvě, na ozdravném pobytu. 

Včera před obědem jsme šli na procházku, byli jsme se podívat na přehradní hráz. Odpoledne jsme si na hřišti zahráli fotbal a vybíjenou. Večer jsme se dívali na pohádku.  Jídlo nám tady moc chutná, na snídani je velký výběr všeho co máme rádi.

Chystáme se na výlet do Rožnova na Jurkovičovu rozhlednu. Všechny děti jsou v pohodě a zdravé, mají dobrou náladu. 

I když se nám počasí razantně proměnilo v deštivý podzim:(, stále panuje na hotelu dobrá nálada.

Ve středu děti měly sportovní dopoledne, ve čtvrtek byla jedna skupina v Rožnově ve Světě kamenů a ač byla v plánu i návštěva Jurkovičovy rozhledny, nemohla se uskutečnit, neboť v listopadu už mají zavřeno:). V pátek se rozpršelo a nám všem spadla nálada na bod mrazu a taky nás rozbolela hlava. ALE!!! Večer měly děti bubnování se šamanem Zbyňkem, a to bylo moc prima. Taky jsme si pochutnali na dortech, protože Janička, Adélka a Miška měly narozeniny. Večer jsme hráli nebe, peklo, ráj s úkoly. Dneska byl klidový pohodový den, taky jsme byli v lese povídali jsme si o lese, poté jsme stavěli domečky z přírodnin a večer hráli město, jméno, zvíře, věc. Jóóó a taky se někdy učíme. 

Návrat ke škole 27.11.2021 cca v 10:00 hod.

Fotografie najdete ve fotogalerii – budova Vrchlického.


Další aktuality na webu...