Školní časopis

Časopis Listy Vrchličáku již vychází na naší škole déle než dvacet let, od roku 2007.  Malí žáčci v družině vyprávějí své zážitky ze školních akcí, z mimoškolních aktivit nebo třeba popisují výlety s rodinou. K práci malých redaktorů a diktování článečků se tak dostanou třeba už prvňáčci. Pak se teprve seznamují s prací na počítači. Starší žáci přispívají do časopisu svými slohovými pracemi a úvahami, které vytvářejí v hodinách českého jazyka s paní učitelkou Kaniovou. Žáci si mohou přečíst čtvrtletní „Listy Vrchličáku“ ve svých třídách v černobílém provedení, v barevném visí na nástěnce na schodišti školy.

Na této stránce naleznete ukázky ze školního časopisu Listy Vrchličáku. Časopis se otevře kliknutím na číslo časopisu.