Noni teni
Na ZŠ Vrchlického pracuje školní klub a to na budově na ul Havlásková 1. Vychovatelkou je Šárka Ševčíková. Provoz školního klubu je denně  11:40-17:00 hod. Úhrada je 70,- Kč měsíčně. Platba se provádí vždy 2x ročně v září 19.9. - 21.9.2017 a v lednu 16.1. -18.1.2018.

Co vlastně děti dělají ve školním klubu?
Věnují se různým pracovním a výtvarným činnostem. Např. drátují a vytváří keramiku. Díky sponzorům a hlavně SRPŠ se nám podařilo sehnat  dost peněz, abychom mohli dětem pořídit pořádnou keramickou pec, na kterou jsme opravdu pyšní. Pracujeme s ubrouskovou technikou, malujeme na textil a hedvábí.
Školní klub vede paní vychovatelka Šárka Ševčíková a navštěvují jej žáci 6.-9. ročníků. Měsíční poplatek činí 70,- Kč a platba probíhá 2x ročně v září a v lednu u vychovatelky školního klubu..

Soutěže
Zároveň se zúčastňujeme různých soutěží a můžeme se pochlubit i prvními úspěchy, jakými jsou např.
1. místo za soutěž o logo Ještěrky
Každoročně obsazujeme přední místa v soutěži o nejhezčí vyřezávané dýně, které pořádájí zahrádkáři.
Také jsme se zúčastnili soutěže s  Nadací Archa Chantal a barvami Iberia – Barevné jaro Iberia – malovali jsme na textil roztomilý svět zvířat. Naše práce putovaly do Prahy a následně do několika nemocnic  na dětská oddělení, aby zde potěšily malé pacienty. Vyráběli jsme loutky, hračky a obrázky.

Pro zpestření činnosti školního klubu připravujeme noční čtení. Děti spí ve škole, plní rozmanité čarodějnické úkoly, malují čarodějnické hrnky, ale hlavně celou noc, až do brzkých ranních hodin, čteme pohádky.