V pátek 7.12.2007  se uskutečnila tradiční akce SRPŠ Maškarní karneval. Návštěvníci v maskách  se svými rodiči zaplnili celou Sokolovnu, která letos byla celá nádherně vyzdobena zimními motivy zasněženého pohádkového hradu.
Diváci vybrali svým hlasováním nejkrásnější masky. Malé slečny Liščáková, Nosková a Sasynová převzaly  krásné ceny.


Na karnevale byla hodnotná tombola a obětavé maminky ze SRPŠ zajistily skvělé občerstvení.
V minulých letech několikrát vyhrála cenu za nejlepší masku Katka Zientková. Letos už ovšem společně s děvčaty ze školního klubu pomáhala s přípravou  karnevalu. Také obětavě pomáhaly redaktorky školního časopisu Listy Vrchličáku.
Nejvíce jistě odměnily ty maminky, které si v předvánočním shonu  našly čas pomáhat s karnevalem, rozzářené oči dětí.
(více fotografií naleznete ve fotogalerii školních akcí)