Dne 5. 12. 2014 navštívil opět naší školu Mikuláš, anděl a čert. Letos si sebou Mikuláš přinesl i knihu hříchů, ve které měl zapsány všechny hříšné dušičky. Naštěstí děti, které se přiznaly ke svým špatnostem, hodný anděl od hříchu očistil, aby mohly dostat Mikulášskou nadílku. Za sladkosti děti poděkovaly písničkou nebo básničkou. Třetí třída dokonce překvapila a zazpívala anglickou písničku, kterou se děti naučily v hodinách angličtiny (pochvala těmto odvážným žákům). Na závěr každé nadílky se třída s touto trojicí vyfotila. Děti slíbily, že již budou hodné a tak se těší na příští rok na novou nadílku od hodného Mikuláše. Velké poděkování patří také žákyním VII.A (Patricie Bulavčáková, Adéla Čížová, Tereza Klimková), které akci připravily. Fotografie naleznete zde.

Mikuláš na Vrchlického