Žáci VI.B byli OPĚT A ZASE úspěšní v dopravní soutěži- „Do třetice všeho dobrého“

Krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů se uskutečnilo ve dnech 23.5. -24.5.2013

v autokempu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Sešlo se zde celkem dvanáct družstev z celého Moravskoslezského kraje. Šest družstev soutěžilo v mladší kategorii a šest ve starší kategorii.

Žáky čekalo pět disciplín - jízda na dětském dopravním hřišti, jízda zručnosti, testy pravidel silničního provozu, práce s mapou a praktické poskytování první pomoci. Věřte, konkurence byla značná a naše družstvo patřilo k nejmladším. A přesto žáci dokázali obhájit PRVNÍ místo a postupují do celostátního finále, které se uskuteční 18.6.-20.6.2013 v Plzni. Před námi jsou týdny tréninku a zdokonalování, protože v Plzni se již setkají ta nejlepší družstva z celé České republiky. Tak nám přejte štěstí a držte pěsti!

Fotografie z krajského i okresního kola soutěže si můžete prohlédnout zde.