Přehled soutěžících žáků a jejich prací:

 

Jan Velčovský Stargate (webové stránky)
Patricie Tekielová Potkaní svět (webové stránky)
Lucie Mertová, Kateřina Káňová Jorkšírský teriér (webové stránky)
Martina Slívová Hardware (prezentace - PowerPoint)
Kateřina Káňová Vývoj Země (prezentace - Smart Notebook)
Jan Planka Fauna na kontinentech (prezentace - Smart Notebook)
Ivo Linhart Časová přímka a kulturní dědictví (prezentace - Notebook)
Kristian Polichronov Bulharsko - země mých předků (prezentace - PowerPoint)
Kateřina Zientková Starověké Řecko (prezentace - Smart Notebook)
Michaela Slavíková Biblické příběhy (prezentace - Smart Notebook)
Eva Postupová Velkomoravská říše (prezentace - Smart Notebook)
Dominik Sliwka Vietnamská válka (prezentace - PowerPoint)
Žaneta Bulavová, Daniela Mikulášová Náboženství světa (prezentace - Smart Notebook)
1. 6. 2009 se opět uskutečnil festival, ve kterém žáci představili svá díla na interaktivní tabuli. Někteří předvedli krásné webové stránky, jiní zase skvělé prezentace vytvořené v programech PowerPoint nebo Smart Notebook pro interaktivní tabuli. Hosté festivalu - pan Mgr. Kania, rodiče žáků, zástupci obce, učitelé i žáci školy byli předvedenými pracemi žáků nadšeni snad ještě více než v loňském roce a opravdu nešetřili chválou.
Velice pochvalnými slovy výkon žáků ocenil pan Mgr. Karel Kania z firmy A-Z finance i.c., s.r.o, který jako neobyčejně štědrý sponzor celé této akce všechny soutěžící žáky odměnil velkorysými cenami. Srdečně děkujeme.