Zdárně jsme dojeli na hotel, ubytovali se a vyrazili na poznávání okolí. Je tady krásně svítí sluníčko a včera bylo teplo jako na jaře. Kocháme se krásami přírody, chodíme na vycházky do okolí a první stupeň navštívil technické muzeum Tatra v Kopřivnici. Dnes nás čeká animační program a zítra výlet na Pustevny - první stupeň a výlet do Rožnova pod Radhoštěm - druhý stupeň. V neděli se někteří vydali na Lysou horu, byli to žáci šestých a sedmých tříd a také dva žáci čtvtého ročníku z Bartovic, kteří šli se svou paní vychovatelkou a všichni to zdárně zdolali. V pondělí pojedou žáci šestých a sedmých tříd do Kopřinice, osmáci zdolají Lysou horu a první stupeň bude mít animační program. V Kopřivnici jsme naštívili zříceninu hradu Šostýn, dále pak děti druhého stupně jeli na Pustevny a šly na Sedlo Pindula a žáci prvního stupně navštívili výrobnu svíček v Rožnově pod Radhoštěm. Na konci pobytu nás čeká ještě sportovní olympiáda a pak hurá domů.

 

Foto zde.