Akt. Vrchlického Hlavní aktuality

Zábavný konec roku

Konec roku si někteří zpříjemnili zábavnými barevnými dny, No bag day, Retro den, pyžamový den a den v Maskách. Fotografie z těchto dnů si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Akt. Havláskova Hlavní aktuality

Almanach žákovské a studentské poezie

Žáci naší školy –  malí básníci z III.A se zúčastnili slavnostního křestu a předání Almanachu žákovské a studentské poezie ve velkém sále Střediska volného času. V Almanachu byly zveřejněny tyto práce Jarní den – Zuzana Boháčová; Jaro – Jakub Šnapka; Na jaře – Matěj Švindrych; Jaro – Jan Rozvadovský; Jaro – Emily Dubná; Jaro – Veronika Stachelová; Jaro – Lukáš Piotrovský; Jaro už je tu – Valentýna Boldiová. Fotografie z akce najdete ve fotogalerii.

Akt. Trnkovecká

Projektové dny

Ke konci školního roku se na odloučeném pracovišti Trnkovecká 55 nesl v konání projektových dnů, dny plné smyslů (čich, zrak, hmat, huť), malování na chodníku, jazykový den, přírodovědný den, návštěva ZOO Ostravy atd. Každý den byl pro žáky obohacením učiva a získáním nových znalostí formou hry, jak to chtěl Jan Amos Komenský. Fotografie najdete ve fotogalerii.